Reklama

Chcieli ukraść busa?

Urząd Miasta w Sochaczewie
04/11/2013 09:16

I jeszcze jedna historia oparta na nagraniach z kamer miejskiego monitoringu. Kilka dni temu operator zauważył dwóch mężczyzn kręcących się wokół busa zaparkowanego przy ul. Traugutta. Panowie zachodzili wóz raz z jednej, raz z drugiej strony, szarpali za klamki, zaglądali do wnętrza. Samochód na numerach spoza województwa mazowieckiego mógł się wydawać łatwym łupem. O ich podejrzanym zachowaniu powiadomiono policję, która za chwilę pojawiła się na miejscu. Panów wylegitymowano, wypytano, co tu robią. Okazało się, że są właścicielami pojazdu i zatrzasnęli kluczyki w aucie...

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości