Dawno temu, w małym miasteczku, w niewielkim domku, mieszkał Dżepetto. Był już bardzo stary, a że nie miał rodziny postanowił wystrugać drewnianą kukiełkę, która umilałaby mu samotne życie. Od przyjaciela, majstra stolarskiego, dostał kłodę drzewa i z niej wyrzeźbił niesforną, gadającą kukiełkę o imieniu Pinokio.
Czy Pinokio zostanie chłopcem?
Czy mu w tym pomoże Gadający Świerszcz, a może kolega o imieniu Knot?
Kim lepiej być: osłem w krainie zabawek, czy chłopcem w szkole?
Czy Pinokio wróci do taty?
O tym, o dobrych i złych uczynkach, o miłości w rodzinie, można było zobaczyć podczas przedstawienia pt. Pinokio, które odbyły się w dwóch placówkach Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie przy ul. Żeromskiego i 15 Sierpnia - 8 listopada 2013 r. Sale wypełnione po brzegi przez najmłodszą widownię, które wspólnym śpiewem, tańcem i ogromnymi brawami dziękowały aktorom z Teatru Banasiów z Warszawy za wspaniałe przedstawienie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze