Reklama

Dziecięca przygoda z Pinokiem

Miejski Ośrodek Kultury
12/11/2013 12:00

Dawno temu, w małym miasteczku, w niewielkim domku, mieszkał Dżepetto. Był już bardzo stary, a że nie miał rodziny postanowił wystrugać drewnianą kukiełkę, która umilałaby mu samotne życie. Od przyjaciela, majstra stolarskiego, dostał kłodę drzewa i z niej wyrzeźbił niesforną, gadającą kukiełkę o imieniu Pinokio.

Czy Pinokio zostanie chłopcem?

Czy mu w tym pomoże Gadający Świerszcz, a może kolega o imieniu Knot?

Kim lepiej być: osłem w krainie zabawek, czy chłopcem w szkole?

Czy Pinokio wróci do taty?

Reklama

O tym, o dobrych i złych uczynkach, o miłości w rodzinie, można było zobaczyć podczas   przedstawienia pt. Pinokio, które odbyły się w dwóch placówkach Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie przy ul. Żeromskiego i 15 Sierpnia 8 listopada 2013 r. Sale wypełnione po brzegi przez najmłodszą widownię, które wspólnym śpiewem, tańcem i ogromnymi brawami dziękowały aktorom z Teatru Banasiów z Warszawy za wspaniałe przedstawienie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości