Od wczoraj w rejonie ulic Reymonta i 1 Maja trwają prace na sieci wodociągowej. Wykonujący je Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że dziś od 13.00 do 16.00 nie będzie wody w kranach w następujących rejonach miasta:
1. ulica Reymonta na całym odcinku to jest od Traugutta do Piłsudskiego
2. ulica 1 Maja odcinek od Warszawskiej do budynku Sądu Rejonowego.
Za wynikającego z tego utrudnienia, ZWiK serdecznie przeprasza swych klientów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze