Reklama

Okiem kamer monitoringu - 15.06.2009

Urząd Miasta w Sochaczewie
15/06/2009 15:07
Kamery monitoringu miejskiego pracują całą dobę. Dyżurni interweniują w najrozmaitszych przypadkach – zgłaszają stłuczki, picie alkoholu w miejscach publicznych, informują o nocnych „wyścigach”… W ostatnich dniach najczęściej proszą jednak KPP o dyscyplinowanie osób nadużywających napojów wyskokowych. Pijący stwarzają realne zagrożenie dla swojego życia i zdrowia, jak choćby mężczyzna przewracający się na peronie kolejowym. Wystarczyłby jeden niefortunny krok i człowiek zamiast na peronie znalazłby się pod kołami przejeżdżającego pociągu. Warto przypomnieć, że o każdym przypadku picia w miejscu publicznym dyżurny z centrum monitoringu informuje policjantów, a ci przyłapanym na gorącym uczynku wręczają mandat na 100 zł.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama