Sochaczewski Klub Motorowy "Szarak" zaprasza na zawody motocrossowe XXV Grand Prix Niepodległości im. Władysława Dudzińskiego, które odbędą się 11.11.2013. o godz. 10.45 na torze motocrossowym "Podzamcze" w Sochaczewie. W tym roku obchodzimy potrójna rocznicę - pół wieku istnienia klubu, trzydziestolecie powstania toru i ćwierć wieku organizacji zawodów Grand Prix Niepodległości.
Regulamin, zgłoszenie, harmonogram zawodów na stronie www.szarak.esochaczew.pl
SKM "Szarak"
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze