Rodzinny Piknik z Zespołem „Mazowsze”

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: Rodzinny Piknik z Zespołem „Mazowsze” Historia i tradycja sochaczew
+5

W niedzielę 17 czerwca pracownicy Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie brali udział w II Rodzinnym Pikniku z Zespołem „Mazowsze”, który odbył się w Karolinie, przy siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego. Na imprezie pojawiliśmy się dzięki zaproszeniu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Nasz udział sprowadził się do działalności promocyjnej. Na muzealnym stoisku prezentowane były różnorodne publikacje i rekwizyty, dzięki którym zachęcaliśmy do skorzystania z oferty naszej placówki. Jak zwykle największe zainteresowanie gości wzbudzały przejazdy pociągiem Retro z Sochaczewa na skraj Puszczy Kampinoskiej. Miejmy nadzieję, że wielu z nich będziemy mieli szansę już niedługo podejmować w Sochaczewie!

Piknik Rodzinny na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń w Karolinie. Na 12 hektarach powierzchni ustawionych było kilka scen, na których odbywały się koncerty nie tylko typowo ludowe, ale również z muzyką rozrywkową, poważną, czy filmową. Na gości czekało także wiele innych atrakcji. Strefa dziecka, gdzie dominowały dmuchane zamki i zjeżdżalnie, przyciągała oczywiście najmłodszych. Tu właśnie ogromnym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek, puszczanie baniek mydlanych, a także skręcanie balonów. Zainteresowanie wzbudzał również jarmark produktów regionalnych i rękodzieła artystycznego, degustacja mazowieckich potraw oraz food trucki serwujące pyszne jedzenie.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Fot. Krzysztof i Ewa Chłystek


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy