Reklama

COVID-19 w Zespole Szkół Iwaszkiewicza - jest potwierdzenie wyniku badań

17/09/2020 14:10

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sochaczewie
z dnia 17.09.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu sochaczewskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sochaczewie informuje, że w dniu 16.09.2020 r. potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2 u uczennicy Zespołu Szkół, im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie.

Służby Sanitarne niezwłocznie przeprowadziły dochodzenie epidemiologiczne oraz zabezpieczają osoby z kontaktu z zakażoną. Dotychczas kwarantannie poddano 126 osób z bezpośredniej styczności wraz z otoczeniem domowym w tym domowników chorej oraz uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół, im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie.

Reklama

 

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 17.09.2020 (* Wszystkie nowe dane, które spłyną po tej godzinie prezentowane są w meldunku następnego dnia).

  • liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 786(214)

- na podstawie decyzji PPIS w Sochaczewie – 190(129)

- na podstawie decyzji MZ – 596(85)

  • liczba osób aktualnie objętych izolacją domową / (ostatnia doba) 16/(2)
  • liczba osób aktualnie objętych pobytem w izolatorium: 0/(0)
  • liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym/(ostatnia doba): 4/(0)
  • liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 1/(0)
  • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba)201/(2)
  • liczba zgonów związanych z COVID-19 /(ostatnia doba): 5/(0)
  • liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 181(0)
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    robroy 2020-09-17 16:38:10

    a idźcie w p$%#du z tym waszym wirusem urojonym,zaraz będzie grypa i przeziębienia sezonowe-jesienne,sanepidowi teraz płacą za nadgodziny to będą badać i stwierdzać morderczą pandemię miesiącami a może i latami,otoczyć kilka ulic,zamknąć ruch i błyskawicznie wyłowić chorych,można stwierdzić natychmiast kto jest ""zarażony" jak w przedszkolu w Łowiczu i w Iwaszkiewiczu? no to chcę takiego testu z punktu ulicznego sanepidu przed marketami ,stacjami paliw,na przystankach komunikacji miejskiej , dworcu PKP-podchodzę i dmucham,albo daję wymaz-próbkę z nosa,policzków skąd chcecie ,jest to możliwe?dam dychę,więcej nie mam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    krisd 2020-09-18 10:19:45

    Kolejny bezobjawowy przypadek tej "strasznej" choroby. Dziewczyna nawet nie wiedziałaby, że jest chora gdyby nie to, że kazano jej zrobić test przed wcześniej zaplanowanym zabiegiem w szpitalu. A testy to jak gra w ruletkę: raz wychodzi pozytywny wynik, potem negatywny, za kilka dni znowu pozytywny... u tej samej osoby oczywiście... jednym słowem: korona-***ec

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości