Reklama

Gminne Mikołajki w Młodzieszynie w magicznym klimacie

Gmina Młodzieszyn
05/12/2021 19:30

5 grudnia o godz. 13.00 rozpoczęły się Gminne Mikołajki, które jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców.
Wszystkich zebranych powitała Wójt Gminy, p. Monika Pietrzyk. Cudowna, zimowa pogoda dodała uroku temu niezwykłemu dniu.
Na uczestników czekało wiele atrakcji takich jak: mikołajkowa fotobudka, paczki ze słodkościami i zabawkami dla najmłodszych, malowanie twarzy w mikołajkowe wzory, kiermasz ozdób przygotowany przez KGW Harde Babki, loteria fantowa przygotowana przez Aleksandrę Chaber z kwiaciarni Ale Bajka oraz spotkanie z najważniejszym gościem mikołajek – Świętym Mikołajem, z którym nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe chętnie robili sobie zdjęcia.

Niedzielne popołudnie umilały dźwięki znanych świątecznych piosenek. W trakcie wydarzenia odbyło się także podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród w konkursie "Święty Mikołaj" organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Młodzieszynie. Dla każdego z gości przewidziano słodkości, pamiątkowe mikołajkowe długopisy oraz symbol Mikołajek - czapki Świętego Mikołaja.

Reklama

„Podczas dzisiejszego mikołajkowego spotkania podarowaliśmy mieszkańcom przedsmak świątecznych atrakcji. Dziękujemy bardzo mieszkańcom za przybycie. Tegoroczne Mikołajki przyniosły zarówno dzieciom, jak i dorosłym wiele uśmiechu i radości, z pewnością zostaną przez nas zapamiętane na długo."-mówi Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji dzisiejszego wydarzenia, a w szczególności sponsorowi – Panu Wojciechowi Pąk i firmie VOKE Sp. z o. o.

 

Reklama

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich na spotkanie świąteczne 19 grudnia 2021 r., które odbędzie się pod hasłem „Choinka pod choinkę". Do zobaczenia!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stefek - niezalogowany 2021-12-08 00:50:59

    Tylko posła nie było...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości