Reklama

Wypadki

Tygodnik Echo Powiatu
24/01/2007 13:55
W ostatnich tygodniach na drogach naszego powiatu doszło do wielu wypadków, w tym śmiertelnych. W większości zdarzeń przyczyną wypadków było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do tego wypadku (zdjęcia obok) doszło w minioną sobotę ok. godz. 18.00 na trasie poznańskiej ok. 200 m od skrzyżowania w kierunku na Warszawę. Kierowca Hondy Concerto w czasie wyprzedzania na tzw. „trzeciego” stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z kierowcą Opla Corsy. Obrażeń doznali kierowcy pojazdów, których przewieziono do szpitala powiatowego w Sochaczewie.

Tego samego dnia, w Kozłowie miał miejsce kolejny wypadek. Około godz. 23.15 kierujący samochodem mercedes sprinter powiadomił policję, że jadąc drogą krajową nr 2, zauważył, jak z prawej strony, z parkingu przy stacji paliw w Kozłowie, wyjeżdża rowerzysta i uderza w prawy bok naczepy jadącego przed nim tira. Kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą - prawdopodobnie na rosyjskich tablicach rejestracyjnych, nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Kierujący rowerem 36-latek na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.

Do śmiertelnego wypadku doszło również nad ranem w poniedziałek, 22 stycznia, w Młodzieszynie na ul. Wyszogrodzkiej. Kierująca Hondą na prostym odcinku drogi potrąciła 13-letniego chłopca, który wybiegł zza idącej drogą grupy wprost na drogę. Chłopiec poniósł śmierć na miejscu. Trwają czynności wyjaśniające.

as
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ccie 2007-02-03 17:50:09

    My kierowcy mozemy zrobic bardzo duzo w takich sytuacjach. Po pierwsze nie gnajmy tam gdzie nie mozna. Jesli widzicie znak 70 to warto zwolnic nawet jesli uwazasz ze mozna jechac szybciej. Nie pozwalajmy aby inni jezdzili jak szalency - takie sytuacje nalezy zglaszac Policji i z wlasnego doswiadczenia wiem ze to skutkuje. Wariatow mozna wyeliminowac zanim komus zmarnuja zycie. Jesli my kierowcy bedziemy obojetnie na to wszystko patrzec myslac ze Policja wszystkich wylapie to jeszcze wiele razy na drodze zaobaczymy czyjas tragedie. A nie jest przyjemnoscia ogladac zycie ludzkie w kawalkach w doslownym tego znaczeniu. Zycze Wszystkim szerokiej drogi wolnej od szalonych kierujacych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama