Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
My kierowcy mozemy zrobic bardzo duzo w takich sytuacjach. Po pierwsze nie gnajmy tam gdzie nie mozna. Jesli widzicie znak 70 to warto zwolnic nawet jesli uwazasz ze mozna jechac szybciej. Nie pozwalajmy aby inni jezdzili jak szalency - takie sytuacje nalezy zglaszac Policji i z wlasnego doswiadczenia wiem ze to skutkuje. Wariatow mozna wyeliminowac zanim komus zmarnuja zycie. Jesli my kierowcy bedziemy obojetnie na to wszystko patrzec myslac ze Policja wszystkich wylapie to jeszcze wiele razy na drodze zaobaczymy czyjas tragedie. A nie jest przyjemnoscia ogladac zycie ludzkie w kawalkach w doslownym tego znaczeniu. Zycze Wszystkim szerokiej drogi wolnej od szalonych kierujacych.
My kierowcy mozemy zrobic bardzo duzo w takich sytuacjach. Po pierwsze nie gnajmy tam gdzie nie mozna. Jesli widzicie znak 70 to warto zwolnic nawet jesli uwazasz ze mozna jechac szybciej. Nie pozwalajmy aby inni jezdzili jak szalency - takie sytuacje nalezy zglaszac Policji i z wlasnego doswiadczenia wiem ze to skutkuje. Wariatow mozna wyeliminowac zanim komus zmarnuja zycie. Jesli my kierowcy bedziemy obojetnie na to wszystko patrzec myslac ze Policja wszystkich wylapie to jeszcze wiele razy na drodze zaobaczymy czyjas tragedie. A nie jest przyjemnoscia ogladac zycie ludzkie w kawalkach w doslownym tego znaczeniu. Zycze Wszystkim szerokiej drogi wolnej od szalonych kierujacych.