Bzura się zmienia

Zdjęcia i foto: Bzura się zmienia Piłka nożna sochaczew

Letnia przerwa nie jest spokojna w chodakowskiej Bzurze. Następują w niej zmiany.

Pierwszą z nich jest wybranie przez Walne Zgromadzenie Członków Klubu nowych władz. Nowym-starym prezesem został Paweł Trafalski. Jego zastępcy to „new wave” działaczy społecznych czyli – Tomasz Flakowski i Grzegorz Ciesielski. Skład zarządu uzupełniają członkowie – Witold Bolesta i Daniel Dudek. Wybrana została Komisja Rewizyjna (Krzysztof Świstak – przewodniczący, Roman Celeda, Sebastian Sałek) oraz Sąd Koleżeński (Grzegorz Ciesielski – przewodniczący, Witold Bolesta, Mariusz Mamcarz).

Drugą są zmiany w składzie. Z zespołu prowadzonego przez Juliusza Kruszankina zapewne odejdzie kilku piłkarzy. W to miejsce ciężko będzie znaleźć zastępców mających podobną klasę. Ale nie ma co już teraz narzekać. Pożyjemy zobaczymy. Bzura ma w planach rozegranie trzech sparingów. Pierwszy z nich z Żyrardowianką Żyrardów został przegrany 2:3 (0:2). Na boisku pojawiło się pięciu testowanych piłkarzy oraz Przemysław Więczek, Adrian Binienda, Tony Chukwuemeka, Patryk Szewczyk, Kamil Kacprzak, Adam Niemyjski, Kamil Bartosiewicz, Jan Wierzbicki, Patryk Żakowski i Michał Kowalski. Pewnym problemem może być uraz Adriana Biniendy, który musiał opuścić boisko po kilkunastu minutach gry. Biało-zieloni mają w planach jeszcze dwa mecze. Ich rywalami będą drużyny Górnika Łęczyca oraz Pelikana II Łowicz.

Pomimo mocno podgrzanej atmosfery w Chodakowie drużyna prowadzona przez Juliusza Kruszankina rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej jesieni. Co prawda treningi odbywają się pod czujnym okiem policji dbającej o bezpieczeństwo piłkarzy, a zwłaszcza działaczy ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na postawę naszej drużyny na murawie. Na zajęciach pojawia się kilkunastu piłkarzy w tym gracze, którzy być może zasilą szeregi biało-zielonych. Wiadomo na pewno, że z drużyny odszedł Tomasz Oziemblewski, który zasili KS Teresin.

Trzecia ze zmian odbiła się szerokim echem. Dotyczy ona zmiany nazwy klubu. KS Bzura pozostała … tylko zamiast Chodakowa pojawił się … Sochaczew. Oficjalną wersją podaną przez zarząd klubu, a właściwie jego prezesa, zmiana podyktowana jest względami marketingowymi, które umożliwią łatwiejsze pozyskanie sponsorów. Jeden ponoć już się znalazł i prawdopodobnie ma do kasy klubu wpłacić około stu tysięcy złotych. O ile tak się stanie … chwała Prezesowi!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy